Dream Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Projeler İçin Fikirler Bekliyoruz..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun

2 posters
YazarMesaj
Lucius Alarcon
Ravenclaw I. Sınıf
Lucius Alarcon

Erkek
Kan Statüsü : Safkan
Asası : Tek boynuzlu At T�y�
En Belirgin Özelliği : Kavgac�
Hayvanı : Kuzgun
Rp Yaşı : 14
Taraf : Yanar D�ner
Rp Partneri : Luke Cutwill

Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun Empty
MesajKonu: Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun   Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun I_icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:32 pm

Hepinizin bildiği üzere,sitemizdeki adminlerin sorumlulukları oldukça fazla.Uğraştıkları şeyler yetmezmiş gibi,yeri geliyor bir de,sorunlu insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorlar.

Bu kişiler,sitenin gidişatını kötü etkilediği gibi,Adminlerin site üzerindeki hayatlarınıda zindan ediyorlar.

Gelin görün ki,ben bunu çok net bir şekilde uzunca bir süre yaşadım.Benim için,Despot,Gestapo ve buna benzer çok fazla şey söylendi.Beni tanımayan insanlar,bir kez bile konuşmadan beni kötü bilerek,hakkımda atıp tuttular.

Şimdi diyebilirsiniz ki,sen kimsin banlanmamış mıydın? Yürü git istemiyoruz seni.

Bu karakteri aslında daha rahat bir rp stili olan,sorunsuz bir karakter olarak düşünmüştüm ama bazı şeylerin,düşünüldüğü kadar basit ve rahat olmadığını göstermek adına ufak bir oyunla göstereyim dedim.

Bendeniz,Lucius Alarcon ya da Kerwynn Del'Armgo, Eski Expecto Hogwarts Admini,Chronicles of Hogwarts müdürü.Tanıyanlar vardır eminim.

Tuğçe'cim teşekkür ediyorum beni banladığın için,sana söylemiş olduğum gibi ben olsaydım anında banlardım. Evil or Very Mad Yine de,biraz daha ılımlı yaklaşmak gerek tabi ki..

Size zahmet,bu mesaj okunup gerçekler gün yüzüne çıktıktan sonra,Nick'imi eski haline çevirebilirseniz sevinirim. (Lucius Alarcon olarak)

Nası ama kimse çakmadı dimi ben olduğumu hehehe (Benim söylediğim bir kaç kişi hariç.) lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun   Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun I_icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:48 pm

Kimsenin çakmadığını söylüyorsun ama ben Murat'a daha iki gün önce söylemiştim bu kişinin sen olduğundan şüphelendiğimi ve oyun oynayacaksan bende seni banlayacak raddeye gelecek kadar devam ettirmeye karar vermiştim. Başardında tebrikler. Eline iyi şeyler geçmiştir umarım fakat bize bu şekilde oyun oynamanı öyle halay eşliğinde karşılayamadım, kusura bakma bunun içinde..
Lizzie Blanchflower
Gryffindor I. Sınıf
Lizzie Blanchflower

Kadın
Asası : Ejderha pençesi ve Griffin Tüyü, 18 inç
En Belirgin Özelliği : Dağınık, vurdumduymaz
Hayvanı : Hamster
Rp Yaşı : 11
Taraf : Aydınlık Taraf xP
Rp Partneri : Clark Andrews

MesajKonu: Geri: Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun   Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun I_icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 8:01 pm

Bundan sonra artık bize laf düşmez Laughing
Lucius Alarcon
Ravenclaw I. Sınıf
Lucius Alarcon

Erkek
Asası : Tek boynuzlu At T�y�
En Belirgin Özelliği : Kavgac�
Hayvanı : Kuzgun
Rp Yaşı : 14
Taraf : Yanar D�ner
Rp Partneri : Luke Cutwill

MesajKonu: Geri: Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun   Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun I_icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 10:24 pm

Seninle alakalı bir şey değil bu Tuğçe,biliyorsun.Sana karşı,herhangi bir şey yapma niyetinde olmadığımı (ya da siteye karşı diyeyim) anlaman gerekirdi.Senin çaktığını da,Murat bana söylemişti.Oysa sen gelip bana birşeyler söylemedin değil mi? Sorandan saklamadım,daha önceden de soran olmuştu. =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun   Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun I_icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 12:14 am

Yaptığın saçmalığın sonuçlarını göremiyorsun ama ben hayatımda böyle saçma bi oyun görmedim Melih. Murat'ın da sana uyup ne diye bu oyuna izin verdiğini - ki millete otoritesi hakkında böylesine ahkam keserken - hiç mi hiç anlamıyorum ama alın buyrun sitenizi, ne oyunlar oynamak istiyorsanız oynayın..

Başlık Kilit! [Yetkimi son kullanışım]

Kimlik Sorunu ve Ufak Bir Oyun
1 sayfadaki 1 sayfası