Dream Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Projeler İçin Fikirler Bekliyoruz..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sayid Fan Club

3 posters
YazarMesaj
Lucinda Arannox
Slytherin I. Sınıf
Lucinda Arannox

Kadın
Kan Statüsü : Safkan (tam hani =P )
Asası : İncirağacı ve Bakire saçı - 14 inç
Hayvanı : pisimiyav
Rp Yaşı : 11
Taraf : Mor Taraf
Rp Partneri : Dırimi Bilek

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:13 am

Evet şu son günlerde sitemize dadanan ve her mesajıyla karnımızı ağrıtacak derecede bizi eğlendiren ama tahminimce mörfican'ı sinirlendiren Sayip isimli arkadaşın az önce yine banlanmasına tanık olduğumdan onu saygıyla anmalıyız gibi geldi... Very Happy

O yine bir yolunu bulup dadanana kadar onu sevgiyle anıyoruz, Sayid; seni seviyoruz ama lütfen admini üzme!! Sayid Fan Club 866484
Elendithas Dagarkin
Gryffindor I. Sınıf

Kan Statüsü : Muggle Doğumlu gibi..
Asası : Kayınağacı ve Tek Boynuzlu At Tüyü, 20 inç
En Belirgin Özelliği : Zeki vb.
Hayvanı : Örn: Baykuş
Rp Yaşı : 12
Taraf : Örn: Karanlık Taraf
Rp Partneri : Örn: Christina A. Carlisle

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:19 am

bencede sans verilmeli ben ilgilenicem kendisiyle banlanmazsa
Criwulf P. Muddlerobe
Hogwarts Müdürü
Criwulf P. Muddlerobe

Kan Statüsü : Safkan
Rp Yaşı : 52

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:27 am

Elendithas sen önce kendinle ilgilen ve karakter kartını oluştur. Sayid'in sen olduğundan şüphelenmeye başladım haberin olsun..
Lucinda Arannox
Slytherin I. Sınıf
Lucinda Arannox

Kadın
Kan Statüsü : Safkan (tam hani =P )
Asası : İncirağacı ve Bakire saçı - 14 inç
Hayvanı : pisimiyav
Rp Yaşı : 11
Taraf : Mor Taraf
Rp Partneri : Dırimi Bilek

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:28 am

Puhahaa sensin belki? Very Happy

Hepimiz sayidiz!
Elendithas Dagarkin
Gryffindor I. Sınıf

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:29 am

lanet olsun yakaladın beni.
sayın müdürüm sayid sizi paranoyaklastırdı sanırm.
Criwulf P. Muddlerobe
Hogwarts Müdürü
Criwulf P. Muddlerobe

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:32 am

Sanırım sayidin kim olduğunu buldum.

En son Criwulf P. Muddlerobe tarafından Cuma Eyl. 12, 2008 3:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Elendithas Dagarkin
Gryffindor I. Sınıf

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:37 am

Criwulf P. Muddlerobe demiş ki:
Sanırım sayidin kim olduğunu buldum.

şimdi
1 yakaladığınıza nereden vakıf oldunuz
2 biraz kafanızı kullansanız sonuca ulasırsınız
3 maile bakarak bulmaya calıstınız sanırım tebrik ederim eminim sayidin aklına gelmemiştir bu vallahi cin gibisiniz.
4 sizin sitenize yapılabilinecek bi saldırı ihtimalinin olmadığına nasıl emin olyorsunuzda başka sitelere saldırtıyosunuz .
5 insanlar sizin köpeğiniz veya elemanınız mı saldırın diyosunuz
6 sorumluluğunuzla ne yapabilirsiniz.
Criwulf P. Muddlerobe
Hogwarts Müdürü
Criwulf P. Muddlerobe

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:46 am

Elendithas senin yüzünden sahuru kaçırırsam çok fena olacak ama buyuralım.

1. Deli gibi araştırma huyum vardır. Bugüne kadar ilgilenmedim ama şu an ilgilenesim geldi ve mailleri araştırdım. Bu mailin adı geçtiği bir çok site ve o sitelerin de adı geçtiği yukardaki blogspotu buldum. Neticesinde her şey ortada.
2. Belli ki kendini eğlendirme çabası içinde olan Sayid nickli arkadaşımıza bugüne kadar bir çok kez şans tanıdım ancak kendisi ısrarla ortamdaki soytarı olma isteğini bastıramadı ve sürekli sitede huzursuzluk yarattı.
3 Ben siteye saldırın demedim. Orda bir tehdit sözkonusu. Dikkatle incele. "Benim sitemi rahat bırak ben de seninkine bulaşmamayım." gibi.
4 Benim siteme yapılacak saldırıyı zaten kendisi yaptı ve ısrarla yapmaya devam etti. Bunun sonucunda ben de bu şekilde bir yola başvurdum.
5 Burdaki insanlar benim arkadaşlarım. Ve insanlar arkadaşlarından bazen bir şeyler ister. (Her ne kadar burdaki konu mecazi anlamda da olsa)
6 Bugüne kadar almış olduğum sorumluluk bana yeterince güç veriyor zaten.
Elendithas Dagarkin
Gryffindor I. Sınıf

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:53 am

Criwulf P. Muddlerobe demiş ki:
Elendithas senin yüzünden sahuru kaçırırsam çok fena olacak ama buyuralım.

1. Deli gibi araştırma huyum vardır. Bugüne kadar ilgilenmedim ama şu an ilgilenesim geldi ve mailleri araştırdım. Bu mailin adı geçtiği bir çok site ve o sitelerin de adı geçtiği yukardaki blogspotu buldum. Neticesinde her şey ortada.
2. Belli ki kendini eğlendirme çabası içinde olan Sayid nickli arkadaşımıza bugüne kadar bir çok kez şans tanıdım ancak kendisi ısrarla ortamdaki soytarı olma isteğini bastıramadı ve sürekli sitede huzursuzluk yarattı.
3 Ben siteye saldırın demedim. Orda bir tehdit sözkonusu. Dikkatle incele. "Benim sitemi rahat bırak ben de seninkine bulaşmamayım." gibi.
4 Benim siteme yapılacak saldırıyı zaten kendisi yaptı ve ısrarla yapmaya devam etti. Bunun sonucunda ben de bu şekilde bir yola başvurdum.
5 Burdaki insanlar benim arkadaşlarım. Ve insanlar arkadaşlarından bazen bir şeyler ister. (Her ne kadar burdaki konu mecazi anlamda da olsa)
6 Bugüne kadar almış olduğum sorumluluk bana yeterince güç veriyor zaten.

aman hocam sohuru bnm yüzümden kacırmayın cidden üzülürüm
asasığdaki sıralamalar cvplarınıza istinaden olusturuldu
1 deligibi arastırmıssınızda boş arastırmıssınız ,arastırmanızı takdir ediyorum ama o nlogun sahininin sayid olamayacağını rahatlıkla anlayabilirdiniz demekki yeteri kadar deli değilmişsiniz.
2 evet sayidin standart padavan olmadığının farkındayım ama tümöre buçak vurunca daha cok büyür
3 evet evet ben yanlış anlamısım bilgisayar basından sözlerinizdeki vurguyu yanlış anladm afedersin
aslında mahvedin onu sevin demek oluyo zaten hı hı.
4 siz saldırı görmemişsiniz
5 bkz 3. madde vurguları anlayamadım evet :p
6 bu güne kadar almıs olduğunuz sorumlulukları elbette bilemem ama burda alınacak veya alabileceğiniz sorumluluk görmüyorm bosuna " sorumluluk beni yiğitlerim"
moduna girmeyin
esenliler dilerim
Criwulf P. Muddlerobe
Hogwarts Müdürü
Criwulf P. Muddlerobe

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 3:03 am

Arkadaşım. Sen ve senin gibi ortam çocuklarıyla muhatap olmak hiç hoşuma gitmiyor. Aslında bu yazılanları silip konuyu kapatıp sayid'den de bir daha sitemize uğramamasını istemem gerekiyor ancak çocuğa ne kadar git dersen o kadar inat edip geri gelir ya o hesap. Şimdi bu eleman ve belli ki arkadaşı olan sen. İkinize hitap ediyorum..

Değerli arkadaşlar. Burası sizin şahsınıza açılmış bir site değildir. Kendinizi tatmin etmeniz için de açmadık burayı. Biz burda insanlara kaliteli bir ortam sunalım da insanlar birbirleriyle mutlu bir RPG ortamı içinde karakter yarıştırsın diye bulunuyoruz. Ancak sayid nickli arkadaşımız gibiler gelip burda birtakım şaklabanlıklar yaparak kalitemizin içine etmeye çalışıyor. Olabilir tabi. kıskanıyordur, ortama girmeye çalışıyordur bir şekilde dikkat çekmek istiyordur. Popülerlik peşinde koşan her ergenin başından geçer böyle şeyler. Ancak yeri değil biladerim. Burası yeri değil. Git kendini çok sevdirtmeden diyorum ben kendisine.

Haa. En başında adam gibi gelseydi, karakter kartını vs hazırlasaydı da "aksaydı ortama" ne güzel olurdu biz de burda tartışmazdık. Ancak kendisi belli ki soytarılık peşinde dikkat çekmek istiyor ki RP falan umurunda değil. Şimdi. Son kez diyorum. Hala kendisinin kim olduğunu bilmiyorum. O nedenle site kurallarına uygun bir şekilde gelsin, buyursun. Ama kurallarımızı beğenmiyorsa bir çok site var daha önceden de önerdim kendisine zaten..
Elendithas Dagarkin
Gryffindor I. Sınıf

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 3:16 am

şimdi hoca ortam cocuğu türünden sıfantlar yakısmıyo ortam cocuğu olmak nedir bilmem ama olmadığımı biliyorum.
sıfatlandırmalar konusmanın sonlarındaki ergen kelimesi+"popülerlerşme cabaları" v.s.de yakısmıyo size.
kiminle muhatap olduğunuzu bilmeden sallamanızı tavsiye etmem
bu arada hala siz diyorum ben siz ise arkadsıma vurmuşunuz işi
madem öyle anlıyorsunuz samimi olalaım
bak dostum sayid denen evlat benim kardeşim değil.
bilmiyorum bilir misin sayid gibileri vardı mesela "limny" vardı eskiden sayidten beterdi.
bütün site senin gibi davrandı sonra düşünüp yardmcı oldular.ve roleplayi öğrendi.
site cok kaliteli evet gerçekten sanırım eh. kaldı bide klonlardan ehden iyisiniz (bilmiyorm gerçi orayı son halini.) buda sizi kaliteli yapar.
adam gibi gelmek derken sıfatlar havada ucuyo sen mi biliyosun adamlığı diye kavga cıkartırdım tüm "sorumluluğu üstüme alıp" ama kablolar aracılığıyla sorumluluk kabul etmiyorum.
son olarak sayid ben değilim umarım idrak edersin ben sadece rahatsız olduğum için bahse girdim iyi geceler iyi oruclar allah kabl etsin
Criwulf P. Muddlerobe
Hogwarts Müdürü
Criwulf P. Muddlerobe

Sayid Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Sayid Fan Club   Sayid Fan Club I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 3:34 am

Sayid sen değilsen, kardeşin de değilse, arkadaşında değilse o zaman konuşmaya hakkın olduğunu sanmıyorum. Bu birincisi. limny falan hatırlamıyorum ancak sayidin yapmış olduklarını, benim ona olan yaklaşımımı bilmiyorsun belli ki. Senin istediğin ya da olmam gerektiğini düşündüğün şekli ben sayid efendiye bir kaç kez uyguladım ancak onun amacı rp falan öğrenmek değil. Eğer olsaydı şimdi adam gibi bir karakter oluşturmuş rp yapıyor ya da yapmaya çalışıyor olurdu.

Kim olduğuna da bir arkadaşım aracılığıyla teşhis koyduk (ki kesin olmamakla birlikte), eğer o ise RP öğrenmeye falan hiç ihtiyacı yok emin olabilirsin. Yani düşünüp de yardımcı olmamıza gerek duymuyor kendileri.

Klon demişsin sanırım. Tabi bu yaklaşımın benim sana ya da size ortam çocuğu demiş olmam kadar ağır bir darbe oldu bana ancak şunu belirtmeliyim ki biz burda sözlük açmadık. Anti, Uludağ ya da Son gibi kelimeler yok adres çubuğundaki linkin başında. İlk sanal hogwarts adı üzerinde "Sanal Hogwarts" olabilir ancak ondan sonra olanlar onun klonu demek doğru olmaz sanırım. Keza ilk kurulan parti CHP iken arkasından kurulanlar onun klonu niteliğinde değildiler. Neyse farklı bir konuya atlamayalım.

Aslında haklısın. Sana yüklediğim sıfatlarda yanlış yapmış olabilirim. Ancak senin tutumun ben ve benim gibi insan olan yaratıklarda sayid ya da sayid'in bir arkadaşı izlenimi yarattığı için, eh bir de yönetici konumunda olmanın verdiği stresle olaya yaklaştığım için bazı yanlış kelimeleri(sana karşı yanlış) kullanmış olablirim. Üstün zekalı değilim açıkçası o kadar düşünce içinde senin sayid ya da arkadaşı olmama ihtimalini düşünemedim.

Neyse diyorum ve sayidle bir ilişkin olmadığını temenni ediyorum. Konunun artık kapanması lazım. Sayidle alakan olmamasına rağmen, meselesine girip de sayidi savunduğun için sana minnettar kalacaktır belki ancak beni ve bu yazıları okuyacakları boşuna uğraştırdığın için seni eshefle kınıyorum. Ayrıca senden karakter kartını da oluşturmanı rica ediyorum.

(Hepimizinkini kabul etsin..)

Bir yandan sahuru yapmaya çalışıyorum.. O nedenle kusura bakma, biraz geç yazdım.

Sayid Fan Club
1 sayfadaki 1 sayfası